Janík Motorsport bude v sezóně F4 CEZ startovat hned se dvěma formulovými vozy: Romuald Bocquet doplňuje tým

Tým Janík Motorsport potvrdil, že v nadcházející sezóně šampionátu F4 Central European Zone (F4 CEZ) bude startovat hned se dvěma formulovými vozy. K juniorskému pilotovi Davidovi Gorčicovi se připojí mladý francouzský talent Romuald Bocquet, který bude závodit ve druhém voze týmu. Bocquet, který je novým členem prestižní Aston Martin Racing Driver Academy, bude v této sezóně usilovat o skvělé výsledky a rozšíří tak ambice týmu na zisk předních pozic v šampionátu.
Romuald Bocquet, jenž již v minulosti zaznamenal úspěchy v evropských závodních sériích, se těší na svůj debut v šampionátu F4 CEZ, který považuje za ideální platformu pro další krok ve své závodní kariéře. Tento krok pod křídly Janík Motorsport je pro něj velkou příležitostí, jak prohloubit své závodní zkušenosti a bojovat o přední příčky.
„Jsme velmi rádi, že můžeme přivítat Romualda v týmu. Je to talentovaný mladý pilot s velkým potenciálem. Věříme, že bude důležitým členem našeho týmu a pomůže nám pokusit se dosáhnout úspěchů v nadcházející sezóně F4 CEZ. Spolupráce s Aston Martin Racing Driver Academy nám navíc umožňuje poskytnout našim pilotům ty nejlepší příležitosti pro jejich rozvoj,“ uvedl Václav Janík, majitel týmu.
Romuald Bocquet se na novou výzvu velmi těší. „Jsem nadšený, že budu součástí tak skvělého týmu, jakým Janík Motorsport bezesporu je. F4 CEZ je pro mě skvělou příležitostí ukázat, co ve mně je, a věřím, že společně dosáhneme dobrých výsledků. Těším se na první závody a na spolupráci s celým týmem,“ řekl Bocquet.
Sezóna F4 CEZ startuje již 12. dubna 2025 na okruhu Redbull Ring a Janík Motorsport je připraven na další sezonu v šampionátu, který přitahuje mladé talenty z celé Evropy.